(+420) 721 386 113
info@papko.cz

Jak tedy na nákup?

Ušetřete spoustu času tím, že se vyhnete přeplněných obchodů. Zde najdete 3 rychlé kroky jak u nás nakoupit. Je to jednoduché. Pokud si objednáte do 8:00, přivezeme Vám nákup ještě dnes. Minimální hodnota nákupu je 400 Kč. Jsme tu pro Vás a pokud Vás napadá možnost jak být ještě blíže, neváhejte a napište nám.

 • 1

  Registrace

  Pro nákup je nejdříve nutné se zaregistrovat a přihlásit. Tento krok je důležitý pro rychlé zpracování Vašich objednávek.

 • 2

  Nákup

  V našem obchodě si nakoupíte jako v klasickém internetovém obchodě. Veškeré zboží jsme pro Vás roztřídili do kategorií.

 • 3

  Objednávka

  Dokončením objednávky se rozumí nastavení dodací adresy a způsobu platby. Pak už je vše na nás a Váš nákup dovezeme až k Vám domů.

Nákup a rozvoz až k Vašim dveřím

A to doslova. Pro Vaše pohodlí naši řidiči prochází fyzickým tréninkem a bez jakéhokoli ostychu vyběhnou i do vyšších pater. Nákup Vám bude doručen až ke dveřím je-li to v dané situaci možné.

Ve Vašem profilu nebo při dokončení objednávky máte možnost určit bližší informace o místě dodání. Jméno na zvonku (je-li jiné), pracoviště aj. nám usnadní včasné dodání.

Možnosti platby

V současné době máme v nabídce tři možnosti platby. Platba v hotovosti při předání nákupu, platba z účtu zde, na papko.cz nebo platba kreditní kartou přes zabezpečenou bránu České Spořitelny. Účet zde si můžete dobít buď bankovním převodem nebo při předání nákupu řidiči. Pro nabití účtu bankovním převodem naleznete veškeré informace a postupy v sekci správa financí (v pravém horním rohu) po přihlášení.

 • Způsob platby