(+420) 721 386 113
info@papko.cz

Pro nás jste na první míste VY

Připravili jsme pro Vás spoustu zajímavých věrnostních akcí a bonusů. Veškeré info o konkrétním bonusu naleznete v našich novinkách. Je pro nás důležité aby se Vám nakupovalo rychle a výhodně a proto pro Vás budeme pořád vymýšlet nové odměny a akce. Nákup potravin a jejich doprava až ke dveřím se tak může stát zábavnější než by se dalo čekat. Pohodlně nakupujte, sbírejte body a vyberte si vždy zajímavou odměnu. Níže naleznete akce, které pro Vás momentálně máme. Stačí se přihlásit a začít nakupovat.


50 Kč na nákup

Už vám někdo dal jen tak 50 Kč na nákup? Nedal? Tak my Vám těch 50 Kč dáme a můžete za ně u nás hned nakoupit. Útrata není ničím podmíněna. Stačit nakoupit a padesát korun uplatnit.

Podmínka Žádná
Kdy lze uplatnit Ihned

Chci 50 Kč

Vrátíme Vám peníze

Už se Vám někdy stalo, že Vám někdo vrátil peníze za to, že jste u něj nakoupil. Ne? Tak u nás to zažijete po každém nákupu. Vrátíme Vám 3% z celkové hodnoty nákupu. No není to skvělé?

Kolik Vám vrátíme? Neomezeně
Odměna 3% zpět za každý nákup

Chci tuto odměnu

Dovoz zdarma

Spokojený zákazník se rád vrací. Pokud se k nám vrátíte po desáte, dovolíme si Vám nákup dovést zcela zdarma. Tato akce se bude opakovat stále dokola.

Cena Každý 10. nákup
Odměna Dovoz zdarma

Chci tuto odměnu